مجله

روغن خراطین چیست ؟

روغن خراطین چیست

روغن خراطین یکی از طبیعی‌ترین روغن‌هایی است که برای افزایش حجم و سایز اعضای بدن استفاده می‌شود.

برای مثال خانم‌ها از روغن خراطین برای افزایش حجم سینه، گونه، باسن و از بین بردن خط لب بو همچنین آقایان برای افزایش سایز آلت تناسلی خود استفاده می‌کنند.

جالب است بدانید با وجود آنکه در برخی موارد ویژگی‌ها و صفات غیرعلمی و غیر قابل‌باوری به برخی از روغن‌ها اطلاق می‌شود، خواص روغن خراطین برای بدن شایعه نیست و از طریق برخی یافته‌های علمی به اثبات رسیده است.

این روغن از نوعی کرم خاکی بومی هند به نام ایزینفتیدا (Eisenia Fetida) به دست می‌آید. این کرم ماده‌ای به نام «الانتئین» در بدن خود دارد که می‌تواند باعث افزایش سایز و افزایش حجم اعضای بدن انسان شود.

همچنین گفته می‌شود که از بیش از 30 گونه اسید آمینه شناخته شده در جهان، حدود 18 نوع آن در بدن کرم ایزنفتیدا وجود دارد و این یک ویژگی بسیار خاص است.

یک روغن خراطین مناسب و خوب باید حاوی 96 درصد روغن کرم ایزینفتیدا باشد که خود این روغن حاوی 96/2 درصد الانتئین و الباقی مواد کلاژن ساز و پروتئین است.

عموما در روغن‌های خراطین از روغن زالو نیز، به دلیل دارا بودن مواد کلاژن ساز استفاده میگردد. درصد ترکیب روغن زالو با روغن این محصول نباید بیشتر 1 به 50 بیشتر باشد.

همچنین یک روغن خراطین اصل، غلیظ و دارای بوی نامطبوعی است که با انواع پوست‌ها سازگاری دارد و خیلی راحت جذب پوست می‌شود.

به طور کلی روغن خراطین به علت دارا بودن ترکیباتی همچون الانتئین، پروتیین، کلاژن، امگا 3 و 6 و 9 ، گلیس و ویتامین E خواص زیاد و جالب توجهی دارد.

عملکرد این روغن نیز بدین صورت است که پس از آن که روغن خراطین یا همان روغن کرم ایزینفتیدا را بر روی پوست خود بریزید، جذب آن ناحیه شده و سبب می‌شود گردش خون در آن عضو در حدود 1.75 برابر افزایش پیدا کند.

از آن جایی که گردش خون عامل اصلی افزایش سایز و حجم اعضای بدن زنان و مردان است، این روغن می‌تواند کمک به سزایی در افزایش حجم بدن داشته باشد.

 

پیشنهاد میکنیم مقاله روش استفاده از روغن خراطین را نیز مطالعه کنید

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *